top of page

Vaše investice v srdci Krkonoš

Vítejte v soukromém horském ráji. Vytvořili jsme pro vás plně vybavené prémiové apartmány v prestižní lokalitě údolí Velké Úpy. 

Každý apartmán je pečlivě vybaven pohodlným nábytkem, abyste se v něm cítili jako doma. Úpa Resort představuje dokonalé útočiště pro život mimo rušné prostředí města, ale také vaše investice. Rádi vám pomůžeme s pronájmem a pohodlnou správou vašeho majetku.

Buďte připraveni vydat se do svých představ a plánů.

Dokončení projektu 12/2025.

Pozvěte hory na návštěvu

Naše apartmány jsou jako stvořené pro okolní scenérii. Velkými okny se hory přímo derou dovnitř a většina apartmánů disponuje také lodžií k příjemnému posezení a relaxaci s výhledem na sjezdovku Portášovy boudy.

Spoustu místa

V každém apartmánu se nachází dvě samostatné ložnice a manželské postele. Ať už budete prostor využívat pro vlastní účely, nebo nabízet komerčně, najdete zde možnost bez problému ubytovat 4 osoby.

Krása v detailu

Apartmány Úpa Resort jsou navrženy ve vysokém standardu s řadou detailů vyrobených speciálně na zakázku. Apartmány budou vybaveny od předních značek Polstrin, Ton, Hansgrohe, Laufen, Sapeli, M&T.

Výjimečný prostor

Moderní design se odráží v každém kousku interiéru. Nábytek z masivního smrkového dřeva navozuje dojem dokonalého spojení s okolní přírodou. Po náročném dni v horách vás přivítá obývací pokoj s lodžií a neopakovatelným výhledem do přírody.

Stačí odemknout

Račte vstoupit do vašeho horského domova. Všechny naše apartmány v nabídce jsou plně vybaveny do nejmenšího detailu. Veškeré vybavení a dekorace jsou v ceně.

Myslete prakticky

V Úpa Resort budete mít k apartmánu nezbytné prostory pro váš pobyt na horách. Možnost dokoupit vlastní venkovní nebo garážové parkovací stání. V přízemí najdete prostornou lounge pro setkávání a odpočinek. Samozřejmostí je také společná lyžárna a pro zájemce soukromý uzavíratelný ski box.

Průběh stavby

bottom of page