top of page

18,94

6,05

6,82

3,40

1,87

6,51

45,60

6,27

2.05 (2.NP)

01 OBÝVACÍ POKOJ + KK

02 LOŽNICE

03 LOŽNICE

04 KOUPELNA

05 WC

06 CHODBA

PODLAHOVÁ PLOCHA

PLOCHA LODŽIE

CELKOVÁ PLOCHA

51,87

CENA: 7 440 000 KČ

Příslušenství

V Úpa Resort budete mít k apartmánu nezbytné prostory pro váš pobyt na horách. V přízemí najdete prostornou lounge pro setkávání a odpočinek. Samozřejmostí je také společná lyžárna. 

kuchyňská linka se spotřebiči v ceně

zabezpečená lyžárna/kolárna

kompletní vybavení apartmánu nábytkem v ceně

V případě zájmu lze dokoupit soukromý uzavíratelný ski box či vlastní venkovní nebo garážové parkovací stání.

soukromý uzamykatelný skibox

venkovní/garážové parkovací stání

Vybavení

Apartmány Úpa Resort jsou navrženy ve vysokém standardu s řadou detailů vyrobených speciálně na zakázku. Apartmány jsme vybavili od předních značek Polstrin, Ton, Hansgrohe, Laufen, Sapeli, M&T.

Správa & pronájem

Majitelé apartmánů budou mít možnost využít komplexní správy a servisu s pronájmem jejich apartmánu. Profesionální agentura zajistí:

vyřizování plateb a fakturace

kompletní administrativu

globální propagaci apartmánů

úklid a zajištění prádelny

check-in / check-out

nákupy vybavení

kontrolu apartmánů

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

„Celkem" jsou plochy používané jako kuchyně, obývací pokoje, ložnice a místnosti s příslušenstvím, sklepy a společné prostory používané majiteli bytových jednotek.
„Podlahová plocha“ znamená vnitřní půdorysnou plochu všech místností bytu, včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, která je stanovena v souladu s § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb. Vzhledem k tomu je podlahová plocha bytu vypočtená tímto způsobem větší než součet podlahové plochy jednotlivých místností bytu. Poznámka: Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační. Vyobrazený nábytek a kuchyňská linka ani spotřebiče jsou součástí bytu. Přesné parametry budou specifikovány ve smlouvě. Prodávající si vyhrazuje právo na drobné úpravy parametrů bytu. Případná změna dispozice nebo materiálů podléhá splnění obecně závazných stavebních a právních předpisů. Zobrazené formátování povrchu podlah je pouze grafický symbol. Poznámka k vizualizacím: Všechny vizualizace na tomto webu jsou pouze orientační.

Prodávající si vyhrazuje právo konkrétní výrobky zobrazené na fotografiích/ve vizualizaci zaměnit. Výsledné řešení bude zvoleno s ohledem na sortiment a designové řady výrobků na trhu dostupné v době realizace tak, aby bylo docíleno srovnatelné nebo vyšší kvality, estetické úrovně a parametrů. Jedná se například o případy, kdy uvedené materiály nebo zařizovací předměty budou v době realizace stavby vyřazeny z výroby nebo nebudou k dispozici z jiného důvodu.

bottom of page