top of page

Investice s výhledem

Projekt Úpa Resort jsme od začátku budovali jako bezpečné horské útočiště pro vaše finance. Výchozí bod, z něhož se můžete vydat několika různými cestami. Apartmán můžete bez omezení kdykoliv nabízet k pronájmu. Dlouhodobě či naopak pro krátké pobyty. Ceny nemovitostí navíc časem stále rostou, takže samotné vlastnictví apartmánu bude vaši investici dále zhodnocovat.

Na horách platí důležité pravidlo. Je zapotřebí chytře plánovat a počítat i s nepříznivým scénářem. Investice v jedné z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v Česku však představuje spolehlivou variantu zhodnocení vašeho majetku.

VÝNOS

Komerční pronájem apartmánu, ať už dlouhodobý či krátkodobý, představuje možnost atraktivního výnosu. Je zcela na vás, kolik dní v roce prostor využijete k pronájmu, nebo pro vlastní bydlení.

LOKALITA

U nás si nekupujete pouze boutique apartmán v moderním designu. Kupujete si především hory na dosah ruky a možnost bezprostředně využít vše, co lokalita nabízí. Svobodu a zážitky.

APARTHOTEL

Vlastníkům apartmánů nabízíme v případě zájmu komplexní servis spojený s pronajímáním apartmánů. Včetně profesionální inzerce, předání, úklidu, fakturace, reportingu a zabezpečení.

Všechny vizualizace na tomto webu jsou pouze orientační.​

bottom of page